Історії моїх клієнтів

В цьому розділі будуть розміщуватися історії реальних клієнтів, але для конфіденційності в них щось буде змінено. Тому думки про збіг з людьми з Вашого оточення безпідставні.

Психотерапія, як і вся психологія, багатогранна, немає сенсу висвітлювати те, як працюють психотерапевтичні чи психологічні техніки, обмежусь тільки назвами того, що використовую в роботі. Ви зустрінете згадки про психоаналіз, гіпноз, казкотерапію, магічні, енергетичні та інші техніки.

Надіюсь,що описані історії дадуть Вам загальну уяву про те, як я працюю і що роблю.

Пам'ять душі.

Дві подібні історії вже є в цьому розділі - “Князь” і “Психолог і психотерапевт” (частина 6).

Можна по-різному віднестись до того0, що Ви прочитаєте нижче. Хтось може критикувати, хтось скаже про фантазії розуму, психіатри можуть назвати це галюцинаціями. Ви як хочете, я відношусь до подібних історій серйозно. Вони зустрічаються в практиці кожного гіпнотерапевта. Тим, кому це цікаво, рекомендую прочитати книги Майкла Ньютона “Подорож душі” і “Призначення душі”.

Детальніше...

Лікування імпотенції гіпнозом.

Чергове звернення — молодий чоловік, одружений, має двох дітей. Відносини з дружиною хороші, обоє працюють, дружину кохає і відчуває кохання з її сторони. Захворів на коронавірус, хворів не важко. Під час хвороби читав в інтернеті про різноманітні наслідки захворювання, відчував страх, склав план обстежень. Після видужання почав реалізувати план, нічого з того, що собі надумав, виявлено не було.

Детальніше...

Лечение бесплодия психотерапией.

 

Мотивом написания данной заметки стала СМС от моей бывшей клиентки. На фото наша переписка, номер мобильного телефона девушки мной вырезан, эта информация личная. Размещение переписки с девушкой согласовано.

Детальніше...

Лечение аноргазмии и расстройств ЖКТ гипнозом.

Побудил написать эту заметку случай из практики, когда в результате проведенной работы женщина впервые испытала сексуальное удовольствие в возрасте сорока лет. Буря неизвестных ранее, приятных эмоций была такова, что придя на следующий сеанс она спросила, почему ничего не написано на сайте на эту тему. Я пообещал написать заметку, что и делаю.

Детальніше...

Князь.

Как я и обещал в статье «Психолог и психотерапевт. Полтава Ч.6» публикую одну интересную историю из своей практики. За помощью обратилась 40-летняя женщина, постоянно проживающая в другой стране, по рождению она полтавчанка.

Детальніше...

Психолог и психотерапевт. Полтава. Часть 1.

Некоторое время назад обратилась ко мне за помощью женщина-психолог. Надо отметить, что она не первая из полтавских психологов (думаю и не последняя), кто обращается ко мне: одни просят что-то подсказать, хотят поучиться, а другим нужна помощь психотерапевта, ибо сами или с помощью своих однокурсников по обучению справиться с собой могут не всегда...

Детальніше...

Психолог и психотерапевт. Полтава. Часть 2.

Психотерапия страха темноты.
Работа была продолжена на втором сеансе гипноанализа. В возрастной регрессии, проходя через множество моментов жизни, когда боялась темноты, дошла до детского садика. На то время родители уже разведены, мать уехала на сессию (училась заочно в институте), отдала ребенка дедушке и бабушке, а те не нашли ничего лучшего, как отдать девочку в круглосуточный детский садик. Чувство страха проявилось телесно в животе, паника прямо на кушетке, видение и образа страха — рот с большими зубами.

Детальніше...